Dergilerimiz

Auto Spare Parts World – Oto Yedek Parça

İnternet sitesi

www.autoworlddergisi.com

auto_logo_sonOtomotiv endüstrisinin nabzını tutan ve özellikle yedek parça sektörüne odaklanan Auto Spare Parts World / Oto Yedek Parça Dergisi, 2006 yılından bu yana yayıncılık tecrübesini geliştirerek ileriye taşımanın sevincini yaşıyor. Auto Spare Parts World / Oto Yedek Parça Dergisi, iki ayda bir 5 bin adet basılarak, sektörün tüm ana ve yan bileşenlerine ücretsiz ulaştırılıyor. Zengin içeriği ve güçlü reklam portföyüyle Auto Spare Parts World / Oto Yedek Parça Dergisi sizleri yurtiçi ve yurtdışı fuarlarda temsil etmeye devam ediyor.

Dergi Dağıtım Alanlarımız:

* Yurtiçi ve yurtdışında düzenlenen sektörel fuarlar
* AKİAD Üyeleri
* Otomotiv ana ve yan sanayi firmaları
* Otomobil üreticileri ve distribütörleri
* Otomobil ana ve yan sanayi marka distribütörleri
* Toptan ve perakende yedek parça tedarikçileri
* Mesleki kuruluşlar, otomotiv dernekleri ve odalar
* Oto galerileri, ikinci el araç satış merkezleri ve otomobil kiralama şirketleri
* Oto tamir, bakım servisleri ve yetkili servisler
* Ticari ataşelikler, kamu kuruluşları ve belediyeler
* Üniversitelerin otomotiv öğretmenliği – tasarım bölümleri ve çeşitli eğitim kurumları
* Yedek parça sanayi sitelerine toplu dağıtım
* Akaryakıt istasyonları
* Araç giydirme firmaları


Commercial Vehicles World / Ticari Araçlar Dergisi

commercial_logoTicari araçlar sektörünün tüm bileşenleri her ay aynı çatı altında toplayan tek dergi olma misyonunu başarıyla sürdüren Commercial Vehicles World / Ticari Araçlar Dergisi, her geçen gün büyüyen Türk otomotiv endüstrisinde ticari araç segmentinin, ekonominin vazgeçilmez unsurlarından biri haline gelmesiyle bu alandaki hayati boşluğu dolduran bir yayın oldu.

Taşımacılık, endüstri, ticaret, inşaat ve diğer ekonomik branşlarda yaygın türleri ile kullanılan ticari araçlarla ilgili kalıcı ve kaliteli bir referans havuzu oluşturmayı hedefleyen Commercial Vehicles World / Ticari Araçlar Dergisi 2006 yılında kurulan Aramedya bünyesinde, deneyimli ve birikimli bir ekip tarafından hazırlanıyor.

Her ay 5 bin adet basılan, otomotiv ana ve yan sanayiinde faaliyet gösteren şirketlere ücretsiz olarak ulaştırılan Commercial Vehicles World / Ticari Araçlar Dergisi otobüs, minibüs, kamyon, TIR, treyler, çekici, üst yapı ve ekipmanları, dorse, panelvan ve hafif ticari araçlar ana ve yan sanayii ile ilgili kapsamlı araştırma konularını ve haberlerini içeriyor.

Commercial Vehicles World / Ticari Araçlar Dergisi aynı zamanda yurtdışındaki sektörel firmalarla iletişimin güçlendirilmesine ve yerli firmalarımızın global tanıtımının yapılmasına katkıda bulunuyor.

Dergi Dağıtım Alanlarımız:

* TIR, treyler, kamyon, çekici, dorse, karoser, tanker, damper, low bed üretici ve distribütörleri
* Yurtdışı ve yurtiçinde düzenlenen sektörel fuarlar
* Ticari araç üreticileri ve distribütörleri
* TAYSAD Üyeleri
* UND’ye kayıtlı tüm nakliye şirketleri
* Kamyoncular Derneği Üyeleri ve Kooperatif Başkanları
* Araç üstü ekipman üreticileri
* Ticari ataşelikler, kamu kuruluşları ve belediyelerin makine ikmal bölümleri
* Otobüs, minibüs, panelvan, ve hafif ticari araç üretici ve distribütörleri
* Otobüs şirketleri ve seyahat acenteleri
* Şehir otogarları
* Araç giydirme firmaları
* Ticari araçlara yedek parça tedarik eden imalatçı ve ithalatçı firmalar
* Dağıtım ve kargo şirketleri
* Madeni yağ firmaları
* Askeriyelerin ordinat bölümleri
* Sigorta şirketleri
* Yurtiçi sanayi siteleri
* Benzin istasyonları
* Ticari araç yetkili servisleri


AgroWorld / Tarım Dünyası Dergisi

agro_logoTürkiye ve dünya tarım sektöründeki haberleri doğru ve tarafsız bir şekilde, uzman görüşleriyle perçinleyerek sunan AgroWorld / Tarım Dünyası Dergisi’nin içeriğinde; traktörler ve donanımları, yedek parça, tarım makinaları, hububat teknolojileri, ormancılık ekipmanları, sulama teknolojileri, tarımsal ambalaj ve ürün teknolojileri de geniş yer tutuyor.

İki aylık periyotlarda yayımlanan ve her sayısı 5 bin adet basılan AgroWorld / Tarım Dünyası Dergisi, sektöründe ilk ve tek Türkçeİngilizce yayımlanan dergidir. Dergi aynı zamanda sektörün tüm ana ve yan bileşenlerine ücretsiz olarak ulaştırılıyor. AgroWorld / Tarım Dünyası Dergisi yurtiçi ve yurtdışındaki fuarlara ve önemli organizasyonlara katılarak sektörün tanıtımını da sağlıyor. Avrupa ve dünya ile entegrasyon sürecinde olan sektörün global pazarlara açılmasında aracılık eden AgroWorld / Tarım Dünyası Dergisi, sektöründen aldığı destek ile profesyonellerin, gelişmiş teknolojilerin ve ticaretin yeni buluşma noktası oldu.

Dergi Dağıtım Alanlarımız:

* Tarım Makinaları Sektörü : Traktör ve yedek parçaları, toprak işleme-ıslah araçları, pulluk, çapa, sök-tak kepçeler, biçerdöver, mizber, zirai şaftlar, traktör emniyet kabinleri, traktör kaldıraçları – arka yükleyicileri – sepetleri, tarım römorkları, hendek açıcı pulluklar, sebze ekim makinaları, fide dikim makinaları, motorlu çapa makinaları, pülverizatörler, atomizörler, ilaçlama makinası pompaları, santrifüj pompalar, dalgıç derin kuyu pompaları, pamuk hasat makinaları, harman makinaları, fıstık toplama makinası, taşımacılık araçları ve yükleme donanımları, tarla robotları, atölye gereçleri, gıda taşımacılığı (Silobas), frigorifik tırlarHububat Teknolojileri: Hububat işleme üniteleri, tarımsal depolama ve soğutma üniteleri, kontrol ve ölçüm cihazları, değirmen makinaları

* Hayvancılık : Yem biçme- doğrama- kaldırma makinaları, hayvansal üretim makinaları ve ekipmanları, süt sağım makinaları, yem ve katkıları, yem karıştırma arabaları, veteriner ilaç ve gereçleri, kümes ekipmanları, balıkçılık ekipmanları, ahır ekipmanları

* Bahçecilik : Bahçe makinaları ve aletleri, ıslah ve tohumculuk, gübreler, ilaçlama makinaları, yağmurlama boruları, seracılık hizmetleri, organik tarım, ormancılık ekipmanları, sulama- yağmurlama teknolojileri

* Tarım yazılım programları

* Biyoenerji, yenilenebilir hammaddeler,

* Ambalaj ve teknolojileri

* Bakanlıklar, kurumlar ve teşkilatlar