Hakkımızda

Yayıncılıkta ARAMEDYA Farkı

agroworldticariaraclarkapakautoworldkapakOtomotiv, ticari araçlar ve tarım makinaları sektörlerine yönelik Türkçe-İngilizce olarak hazırladığı Commercial Vehicles World/Ticari Araçlar, Auto Spare Parts World/Oto Yedek Parça ve AgroWorld/Tarım Dünyası adlı üç dergi ile kendisini en iyi şekilde tanıtan Aramedya tarafsız, objektif ve profesyonel rotasında kendisini geliştirerek emin adımlarla ilerliyor.

Genç ve sektörel tecrübesi yüksek kadrosu ile Aramedya yayımcılıktaki iddiasını sürdürüyor. Kaliteli ve alanında ihtisaslaşmış dergileriyle yayıncılık sektöründe dikkat çeken Aramedya Uluslararası Reklam ve Tanıtım Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. 2006 yılından beri faaliyetlerini sürdürmektedir.

Dağıtım kanalı yayıncılığında kısa zamanda kendinden söz ettiren Aramedya, içerik ve görsel olarak göz dolduran dergileri ile ekonomik pazarların nabzını tutmaya devam ediyor.

Başarılı araştırma dosyaları ile güncel haberleri, gündemi belirleyen röportajlarıyla beraber reklam çalışmaları ile Türkiye ve yurtdışı pazarlarında firmaları en güçlü şekilde temsil ediyor. Ajans hizmetleri de veren Aramedya Uluslararası Yayıncılık her tür katalog, broşür, kurum içi bülten, kartvizit, poşet, matbu evrak konularında tecrübelerini sizlerle paylaşıyor.

İmaj çalışması ve firmaların marka yaratma aşamalarında kaliteli hizmet veren grafik departmanı ile sektöre her anlamda hizmet sunmayı ilke haline getiren Aramedya, reklam tasarımları anlamında da müşteri odaklı çalışıyor.

info@aramedya.com