Hakkımızda

Kaliteli ve alanında ihtisaslaşmış dergileriyle sektörel yayıncılık alanında sunduğu hizmetlerle dikkat çeken Aramedya Uluslararası Yayıncılık Ajansı, otomotiv sektöründe edindiği çeyrek asrın üzerindeki deneyimlerini, yayıncılık kimliği ile bir araya getiren Nurten Berberoğlu tarafından 2006 yılında İstanbul’da kuruldu. Uzun yıllara dayanan yayıncılık tecrübesini, genç ve dinamik kadrosuyla birleştiren Aramedya, her biri kendi alanında referans yayın olarak kabul edilen dergilerin içerik, tasarım, basım ve dağıtım süreçlerini yönetiyor.

Aramedya, konsept, editoryal yapı ve grafik tasarım anlamında tamamen kendi yayınları olan ve Türkçe-İngilizce olarak hazırlanan;

dergilerini hazırlıyor. Elektrikli araçlar, otomotiv, ticari araçlar, tarım makineleri ve motosiklet sektörlerine yönelik hazırlanan bu dergilerin her biri kendi alanlarında gündemi belirleyen bir yapıda hazırlanıyor ve sunuluyor.

Otomotiv sektörünün en aktif iletişim ajansı” mottosu ile yola çıkan Aramedya, her tür katalog, broşür, kurum içi bülten, kartvizit, poşet, matbu evrak, tanıtım filmi çekimi konularında tecrübelerini sizlerle paylaşıyor. Sektörel haber yayıncılığının yanı sıra hem YouTube kanalı üzerinden hem de basılı dergilerde hazırladığı içeriklerle, otomotiv sektörünün tüm sınıflarındaki araçlara dair gerçekleştirilen, kapsamlı test sürüşü izlenimlerini de takipçilerine aktarıyor.

Aramedya tarafsız, objektif ve profesyonel rotasında kendisini geliştirerek emin adımlarla otomotiv sektörüne yön vermeye devam ediyor.